Modrý koberec Universal Kalia Abstract

Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm od Universal za 2599 Kč

 Kč
2599 Kč

Vaše možnosti obohacující Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm od firmy Universal - tento produkt objednáte ve výhodné akci za 2599 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 2000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8430176446234
Do obchodu

Popis

Universal

Dnes jsme vybrali: Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm od originálního výrobce Universal - tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 2599 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Umíchejte barevný koktejl pro svůj interiér. Zajímavá paleta koberců Universal přinese okamžité osvěžení, které se projeví na celé atmosféře bydlení.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Parametry produktu: Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm

  • Název: Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm
  • Cena: 2599 Kč
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176446234
  • ID produktu: 1348441
Všechny produkty od výrobce
Modrý koberec Universal Kalia Abstract

Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 140 x 200 cm od Universal za 2599 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce