Modrý koberec Universal Kalia Abstract

Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm od Universal za 1879 Kč

 Kč
1879 Kč

Spokojenost přinášející Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm od top značky Universal - tento artikl doporučujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1879 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 2000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 8430176446227
Do obchodu

Popis

Universal

Dnes je tady pro vás Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm od oblíbené společnosti Universal - tento produkt prodáváme v akci za 1879 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Umíchejte barevný koktejl pro svůj interiér. Zajímavá paleta koberců Universal přinese okamžité osvěžení, které se projeví na celé atmosféře bydlení.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Parametry produktu: Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm

  • Název: Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm
  • Cena: 1879 Kč
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176446227
  • ID produktu: 1348439
Všechny produkty od výrobce
Modrý koberec Universal Kalia Abstract

Modrý koberec Universal Kalia Abstract, 120 x 170 cm od Universal za 1879 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce