Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm od Karup Design za 19499 Kč

 Kč
19499 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm co odebíráme od výrobce Karup Design - tento artikl nepropásněte za perfektní cenu 19499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 2000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5713655136233
Do obchodu

Popis

Karup Design

Exkluzivní Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm s jakostní značkou Karup Design - tento produkt obchodujeme ve výprodejové akci za 19499 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad dva tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Minimalistická postel od dánské značky Karup Design je typickým důkazem, že v jednoduchosti je krása. O této okřídlené pravdě vás nejspíš nemusíme přesvědčovat, a tak vás necháme kochat se představou perfektního odpočinku a ložnice, která neztrácí své kouzlo ani s během let a trendů.
Futon Comfort ve výšce 15 cm poskytuje střední oporu. Bavlněný povrch se postará o prodyšnost a příjemný dotek. PU výplň zase o odolnost.
O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm

  • Název: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm
  • Cena: 19499 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655136233
  • ID produktu: 1332868
Všechny produkty od výrobce
Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Mat Karup Design, 180 x 200 cm od Karup Design za 19499 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce