Obdélníková keramická forma na chleba Orion

Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm od Orion za 349 Kč

 Kč
349 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm od Orion - tento produkt obchodujeme s VIP slevou pro každého za 349 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 2000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 8592381128999
Do obchodu

Popis

Orion

Exkluzivní Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm od oblíbené značky Orion - tento artikl čeká na vás téměř zdarma za 349 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 2000 Kč, neplatíte poštovné. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Naprosto unikátní vzhled zapékacích forem z keramiky vás bude nutit péct doma skoro každý den ♥ Keramika výborně vede teplo a proto je pečení v keramice velmi ekonomické. Nádoby z keramiky mají dlouhou životnost a při správném zacházení Vám vydrží několik let. Je ale nutné dodržovat určité zásady manipulace s nádobím. Výrobek má velmi vysoké pnutí, nesnáší proto okamžité rychlé teplotní změny - tepelný šok. Mezi formou a dnem trouby musí být zajištěno proudění vzduchu, takže vždy pokládejte výrobek na mřížku. Je nutné dát studenou formu do studené trouby a pak teprve zapnout. Horkou formu po vyjmutí z trouby nikdy nepokládejte na kov, kámen, dlaždice - vždy jen na dřevěnou podložku.

Formu lze použít v plynové, elektrické i horkovzdušné troubě.
Čistíme ji snadno kartáčkem a horkou vodou, solí nebo octem při větším zašpinění, chemické prostředky nepoužíváme.

Parametry produktu: Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm

  • Název: Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Orion
  • EAN: 8592381128999
  • ID produktu: 1141734
Všechny produkty od výrobce
Obdélníková keramická forma na chleba Orion

Obdélníková keramická forma na chleba Orion, 33 x 16 cm od Orion za 349 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce