Koberec Universal Gio Sharp

Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm od Universal za 689 Kč

 Kč
689 Kč

Jakostní Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm od značky Universal - tento artikl objednávejte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 689 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně dva tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 8430176445374
Do obchodu

Popis

Universal

No a tohle chcete: Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm od populární značky Universal - tento artikl je tady pro vás v sezónní slevě za 689 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Umíchejte barevný koktejl pro svůj interiér. Zajímavá paleta koberců Universal přinese okamžité osvěžení, které se projeví na celé atmosféře bydlení.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Parametry produktu: Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm

  • Název: Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm
  • Cena: 689 Kč
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176445374
  • ID produktu: 1348431
Všechny produkty od výrobce
Koberec Universal Gio Sharp

Koberec Universal Gio Sharp, 60 x 120 cm od Universal za 689 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce