Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan

Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm od Skandica za 17799 Kč

 Kč
17799 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm od originálního výrobce Skandica - tento artikl čeká na vás v úžasné akci za 17799 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně dva tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Skandica

Trhem osvědčený produkt, Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm co nám vyrábí Skandica - tento artikl doporučujeme v neopakovatelné akci za 17799 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 2000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Sníváte o klidné dovolené v severské přírodě? Oblíbená značka Skandica přinese kousek této harmonie do vašeho všedního dne. Uvelebte se na bytelné posteli z masivního dřeva, vychutnejte si jeho hřejivou vůni i útulnou atmosféru, kterou kolem sebe šíří. Opřete se o originální čelo lůžka a ponořte se do své oblíbené knížky nebo jen relaxujte.

Spoje jsou utvrzeny extra silnými šrouby, aby ani po čase nepovolovaly a nepůsobily nepříjemné vrzání. Zvládne tedy i chvíle, kdy si vaše děti spletou matraci s trampolínou nebo vás ráno uvítá váš bernardýn letem přímo do peřin.

Parametry produktu: Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm

  • Název: Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm
  • Cena: 17799 Kč
  • Výrobce: Skandica
  • EAN:
  • ID produktu: 1333542
Všechny produkty od výrobce
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan

Dvoulůžková postel z borovicového dřeva v dubovém dekoru Skandica Visby Poznan, 180 x 200 cm od Skandica za 17799 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce