Černý koberec Universal Kasbah Sharp

Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm od Universal za 1289 Kč

 Kč
1289 Kč

V akci je právě teď Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm oblíbené značky Universal - tento artikl doporučujeme za jedinečnou cenu 1289 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad dva tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 8430176661613
Do obchodu

Popis

Universal

Neodoláte: Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm s proslulou značkou Universal - tento produkt máte po jednoduché objednávce za úžasnou cenu 1289 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 2000 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí..

Že černá barva se skvěle kombinuje a působí na výsost elegantně, vás nejspíš nemusíme přesvědčovat. Tato neutrální barva dá vyniknout doplňujícícm odstínům a dodává interiéru ucelený elegantní vzhled.

Co je heat-frisé úprava?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

O značce Universal:
Do vašeho bydlení se nenápadně vkrádá nuda? Moderní koberce Universal ji rázně zaženou. V její nabídce najdete kousky, které se pyšní hebkými materiály. Jsou velmi příjemné na dotek, ale mají také skvěle izolační vlastnosti a lehce se udržují.

Proč si pořídit koberec:
Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde.

Parametry produktu: Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm

  • Název: Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm
  • Cena: 1289 Kč
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176661613
  • ID produktu: 1348447
Všechny produkty od výrobce
Černý koberec Universal Kasbah Sharp

Černý koberec Universal Kasbah Sharp, 133 x 190 cm od Universal za 1289 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce