Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm od Karup Design za 16599 Kč

 Kč
16599 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm od producenta Karup Design - tento hit seženete s VIP slevou pro každého za 16599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 2000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 5713655136073
Do obchodu

Popis

Karup Design

Top produkt, Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm od firmy Karup Design - tento artikl je v tento okamžik při právě probíhající akci za 16599 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než dva tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Minimalistická postel od dánské značky Karup Design je typickým důkazem, že v jednoduchosti je krása. O této okřídlené pravdě vás nejspíš nemusíme přesvědčovat, a tak vás necháme kochat se představou perfektního odpočinku a ložnice, která neztrácí své kouzlo ani s během let a trendů.
Futon Comfort ve výšce 15 cm poskytuje střední oporu. Bavlněný povrch se postará o prodyšnost a příjemný dotek. PU výplň zase o odolnost.
O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm

  • Název: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm
  • Cena: 16599 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655136073
  • ID produktu: 1332836
Všechny produkty od výrobce
Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s úložným prostorem a futonem Comfort Karup Design, 140 x 200 cm od Karup Design za 16599 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce