Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm od Karup Design za 25499 Kč

 Kč
25499 Kč

Nabídka pro vás: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm od firmy Karup Design - toto zboží si můžete nechat dodat za skvělou cenu 25499 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5713655136172
Do obchodu

Popis

Karup Design

Unikátní Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm co nám vyrábí Karup Design - tento artikl je tady pro vás za skvělou cenu 25499 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než dva tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Jednoduchý rám, kvalitní masivní dřevo a japonsky přesné zpracování. Začka Karup Design sice pochází z Dánska, ale jejím hlavním zdrojem inspirace je japonská kultura. Vychutnejte si harmonii, kterou tento kousek vyzařuje.

Matrace s dvojitou latexovou vrstvou je 18 cm vysoká. Bavlněný povrch se postará o prodyšnost a příjemný dotek. PU výplň zase o odolnost.
O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Parametry produktu: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm

  • Název: Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm
  • Cena: 25499 Kč
  • Výrobce: Karup Design
  • EAN: 5713655136172
  • ID produktu: 1332856
Všechny produkty od výrobce
Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design

Černá dvoulůžková postel z masivního dřeva s futonem Double Latex Mat Karup Design, 160 x 200 cm od Karup Design za 25499 Kč

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce